Akcie - rok 2009

3. Výlet tibeťákov - 21.6.2009

Svetová výstava psov Bratislava 2009

Milí priatelia,

touto cestou by som sa chcela čo najsrdečnejšie poďakovať a zagratulovať všetkým majiteľom TD, ktorí neľutovali obetovať financie, čas a nervy a krásne reprezentovali Slovensko na prestížnych výstavách TDE (európska špeciálna výstava tibetských plemien) a WDS (svetová výstava psov)!!!

Khiy-Mo Gangkar   Kangri Gangkar   Aira Saga-Dava   Jatayu Senge Gangkar

Dokázali sme, že máme krásnych psíkov a super majiteľov zapálených pre toto úžasné plemeno:o))))))))) Všetkým patrí VEĽKÁ VĎAKA A POCHVALA :o)))))))))))))

Jomo Gangkar   Jomo Gangkar   Jowo Gangkar   Haryana Tseepo Gangkar

Pripájam pár fotiek zozbieraných od mojich známych a z internetu, prosím Vás, ak má niekto z Vás fotky z týchto výstav môže mi ich preposlať a budú uverejnené na našich klubových stránkach. Vopred ďakujem:o)))))))

Forkys Gangkar   Godan Khan Gangkar   Dzong Pen Gangkar   Dzong Pen Gangkar

Naše veľké poďakovanie patrí aj zástupcom Klubu tibetských plemien a členom nášho klubu a ich rodinným príslušníkom, ktorí obetavo pomáhali pri organizovaní výstavy TDE a zaslúžili sa o jej hladký priebeh - menovite: Dušan Kuriš s manželkou, Jana Jurigová, Jan Dressler, Věrka Švecová, Jozef Kosiba, Jaroslav Vidra a Alenka Vrbovská.

Daisy Gangkar   Alina Gangkar   Alina Gangkar

Za krásne sponzorské dary ďakujeme firme Plaček Premium s.r.o. - výhradný dovozca krmív značky Eukanuba.

So srdečným pozdravom za celý Klub tibetskej dogy Martina Hudcovicová:o))))))