2014 ŠV Skalka pri Kremnici

1. Špeciálna výstava 28.9.2014
  2. Povýstavný katalóg SV Skalka pri Kremnici + FOTO

Špeciálna výstava 28.9.2014

Posudzovateľ: paní Soňa Heldová (SK)

Miesto konania: Horská chata Limba - Skalka pri Kremnici

Zadávané tituly: CAJC SR, CAC SR, res. CAC SR, Víťaz špeciálnej výstavy 2014, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2014, BOB, BOS.

Nedeľa Klubových dní patrí Špeciálnej výstave. Tentokrát sme mali slniečko a spríjemňovalo nám celý deň. Predseda klubu Jaroslav Vidra úvodom privítal paní Soňu Heldovú zo Slovenska ako dnešného posudzovateľa nášho plemena.

FOTOGALÉRIA Z VÝSTAVY TU

Veľké poďakovanie patrí štedrým sponzorom, ktorí prispeli k pekným cenám v podobe krmiva pre psíkov – hlavný sponzor výstavy firma GILTRADE, s.r.o . – dovozca krmív pre psov značky Carneeval a originálu krásneho obrazu od pána Jozefa Anovčina . Poháre zabezpečila firma MAAD s.r.o. ĎAKUJEME!

Ocenenie Klubový junior šampión 2014 si hneď na začiatku prevzali psík Y-Dalou Henriet´s garden a sučka Lha-mi Narpo Ransi. Klubový šampión 2014 prevzala sučka Bral ma Ajaya Gangpori. Srdečne gratulujeme!

Klubový šampión Bral ma AJAYA Gangpori   Klubový junior šampión Lha-mi Narpo Ransi

Všetky pekné ceny, nádherné kokardy a iné odmeny si našlo svojich majiteľov. Podrobné výsledky nájdete v povýstavnom katalógu. Víťazi si však zaslúžia spomenúť aj menovite:

trieda dorastu: PALDEN Straznik Palacu Potala VN1

trieda mladých : PALDEN KHAN Gangkar V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2014

trieda stredná: NORGU Gangkar V1, CAC

trieda otvorená: AZDAR Kalsang stag V1, CAC

trieda šampiónov: JETSAN Narpo Ransi V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2014, BOB

trieda dorastu: PEMA Straznik Palacu Potala VN1

trieda mladých: OYI DAWA Altan-Corgo VD1

trieda stredná: YAMA Henriet´s garden V1, CAC

trieda otvorená:  CHAVALI GANGKAR Barnali V1, CAC

trieda šampiónov: Bral ma AJAYA Gangpori V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2014, BOS

trieda veteránov : BADUA Grags pa V1

V záverečných súťažiach najkrajším párom sa stal pár Ramon Henriet´s garden x Barpa Darge Gonchen a  najkrajšou chovateľskou skupinou CHS GANGKAR. Všetkým srdečne gratulujeme!

Záverečné bonitácie ukončili tento pekný víkend v krásnom kúte Slovenska.