2015 ŠV Modra

1. Špeciálna výstava 13.9.2015 - Modra
  2. Povýstavný katalóg SV Modra + FOTO

Špeciálna výstava 13.9.2015 - Modra

Posudzovateľ: pán Primož Peer (Slovinsko)

Miesto konania: Areál penziónu Univerzitka, Modra - Piesok, GPS : šírka: 48.38215 dĺžka: 17.28400

Zadávané tituly: CAJC, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2015, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2015, Junior BOB, BOS, BOB

Druhý deň Klubových dní KTD ako vždy prináleží Špeciálnej výstave s bonitáciou. Okolité krásne prostredie malokarpatských lesov spolu s objednaným slnečným počasím nemalou mierou prispelo k jej pohodovému priebehu. Odborné oko skúseného posudzovateľa pána Primoža Peera zo Slovinska pozorne zhodnotilo naše tibetské dogy, ktorých sa spolu zišlo 38. V kruhu organizovala a v angličtine zapisovala pani Linda Voláriková. Podrobné kompletné výsledky jeho rozhodnutí nájdete v povýstavnom katalógu.

Veľké poďakovanie patrí hlavnému sponzorovi výstavy - firma GILTRADE, s.r.o . – dovozca krmív pre psov značky CARNEEVAL . Všetkým zo srdca ďakujeme! Ďakujeme aj všetkým za aktívnu účasť a pohodový priebeh Špeciálnej výstavy KTD 2015!

Na výstave prevzali diplom a pohár - Klubový junior šampión pes Palden Khan Gangkar a Klubový šampión pes Norbu Gangkar. Srdečne gratulujeme!

Víťazi jednotlivých kategórií:

trieda dorastu: BIHAR Henriet´s garden VN1

trieda mladých : TASHI Gangkar V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2015

trieda otvorená: AZDAR Kalsang stag V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2015, BOB

trieda čestná: JATAYU SENGE Gangkar V1

trieda šampiónov:  NORBU Gangkar V1, CAC

trieda dorastu: FAYANGSI Padmaraga Drizai VN1

trieda mladých: TONYA Gangkar V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2015, Junior BOB

trieda stredná: OYI-DAWA Altan-Corgo V1, CAC

trieda otvorená:  MANUR BADU Anvijo V1, CAC

rieda čestná: ANGIE Yamatsan V1

trieda šampiónov: DARA Re-hla V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2015, BOS

trieda veteránov : BARPA Darge Gonchen V1

V záverečných súťažiach najkrajším párom sa stal pár Ramon Henriet´s garden x Barpa Darge Gonchen a  najkrajšou chovateľskou skupinou CHS GANGKAR (modrá skupina). Všetkým srdečne gratulujeme!