2016 ŠV Mošovce

2. Povýstavný katalóg

Špeciálna výstava 25.9.2016 Mošovce

Posudzovateľ: pán Dušan Kuriš

Miesto konania: Športovo-rekreačné zariadenie Drienok Mošovce, Na Drienok 460, 038 21 Mošovce, GPS: +48° 54' 11.16", +18° 53' 31.03"

Zadávané tituly: CAJC, CAC, Res. CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2016, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2016, Junior BOB, BOS, BOB

Špeciálna výstava KTD sa  konala v areáli ŠRZ Drienok Mošovce,  ktorý sa ukázal byť veľmi vhodný svojou rozlohou, príjemným prostredím a dobrým zázemím.  Po kopcami Veľkej Fatry nám aj slniečko pomáhalo vytvoriť dobré podmienky pre výstavu, na ktorú sa prihlásilo 24 súťažiacich. Podrobné výsledky a fotodokumentáciu nájdete v povýstavnom katalógu.

Bonitácie sa zúčastnilo 6 jedincov.

Poďakovať by sme chceli hlavnému sponzorovi výstavy - firme GILTRADE, s.r.o . – dovozca krmív pre psov značky CARNEEVAL , ako aj všetkým, ktorí svojou pomocou prispeli k hladkému priebehu druhého dňa Klubových dní. Ďakujeme všetkým za aktívnu účasť.

Víťazi jednotlivých kategórií:

trieda dorastu: URSUS Gangkar - VN1

trieda mladých : CARU AKIM Vládce noci - V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2016

trieda stredná : SIKKIM Gangkar - V1, CAC

trieda otvorená: AZDAR Kalsang stag - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2016, BOB

trieda šampiónov:  MASING YUAN Anvijo - V1, CAC

trieda dorastu: UTTARA Gangkar - VN1

trieda mladých: CASSIE Vládce noci - V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2016, Junior BOB

trieda stredná:  TENZIN Gangkar - V1, CAC

trieda otvorená:  ZETA Henriet´s garden - V1, CAC

trieda čestná:  RIA Gangkar - V1

trieda šampiónov: OYI-DAWA Altan-Corgo - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2016, BOS

trieda veteránov : ARWEN Ransi nas Tibet - V1

V záverečných súťažiach sa stal najkrajším párom: CARU AKIM Vládce noci x TONYA Gangkar a najkrajšou chovateľskou skupinou CHS Gangkar.

Srdečne gratulujeme!