2017 ŠV Duchonka

1. Špeciálna výstava 3.9.2017 Duchonka
  2. Povýstavný katalóg

Špeciálna výstava 3.9.2017 Duchonka

Posudzovateľ: pán Wesley McCrum (Írsko)

Miesto konania: Tábor Duchonka Land 956 22 Prašice

Zadávané tituly: CAJC, CAC, Res. CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2017, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2017, Junior BOB, BOS, BOB

Špeciálna výstava KTD sa tento krát konala v krásnom areáli tábora Duchonka Land na Duchonke. Hoci nám počasie najskôr hrozilo dažďom, nakoniec sa umúdrilo a výstava sa napriek nižšej teplote a pomerne silnému vetru mohla konať vo vonkajších priestoroch na ihrisku. Na výstavu sa prihlásilo 29 súťažiacich zo Slovenska, Čiech a Poľska.

Pozvanie posudzovať prijal dlhoročný chovateľ a posudzovateľ a hlavne priaznivec tibetských plemien pán Wesley McCrum z Írska . Podrobné výsledky a fotodokumentáciu nájdete v povýstavnom katalógu.

Poďakovať by sme chceli hlavnému sponzorovi výstavy - firme GILTRADE, s.r.o . – www.e-granule.sk - dovozca krmív pre psov značky CARNEEVAL , ako aj všetkým, ktorí svojou pomocou prispeli k hladkému priebehu druhého dňa Klubových dní.

Ďakujeme všetkým za aktívnu účasť.

Víťazi jednotlivých kategórií:

trieda dorastu: AKIM Djomo Gangri Tonya - VN1

trieda stredná : SHAKTI Altan-Corgo - V1, CAC

trieda otvorená: Nandari´s ORION - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2017, BOS

trieda šampiónov:  SIKKIM Gangkar - V1, CAC

trieda dorastu: XALARI Altan-Corgo - VN1

trieda stredná:  CASSIE Vládce noci - V1, CAC

trieda otvorená: TARA Gangkar - V1, CAC

trieda šampiónov: BRITTANY Vládce noci - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2017, BOB

V záverečných súťažiach sa stal najkrajším párom: CARU AKIM Vládce noci x TONYA Gangkar a najkrajšou chovateľskou skupinou CHS ALTAN-CORGO .

Srdečne gratulujeme!

Ocenenie Klubový Junior šampión si prevzala sučka CASSIE Vládce noci a pes CARU AKIM Vládce noci. Klubový šampión splnil i JAMAL Gonkhang. Gratulujeme!