2018 ŠV Drienok

1. Špeciálna výstava 23.9.2018 Drienok
  2. Povýstavný katalóg

Špeciálna výstava 23.9.2018 Drienok

Posudzovateľ: Monika Okarmus Kuriata (PL)

Miesto konania: Športovo-rekreačné zariadenie Drienok Mošovce, Na Drienok 460, 038 21 Mošovce

Zadávané tituly: CAJC, CAC, Res. CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2018, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2018, Junior BOB, BOS, BOB

Špeciálna výstava KTD sa konala v areáli ŠRZ Drienok Mošovce, ktorý sa ukázal byť veľmi vhodný svojou rozlohou, príjemným prostredím a dobrým zázemím. Prihlásených bolo 31 súťažiacich. Podrobné výsledky a fotodokumentáciu nájdete v povýstavnom katalógu.

Bonitácie sa zúčastnilo 7 jedincov.

Poďakovať by sme chceli hlavnému sponzorovi výstavy - firme GILTRADE, s.r.o . – dovozca krmív pre psov značky CARNEEVAL , ako aj všetkým, ktorí svojou pomocou prispeli k hladkému priebehu druhého dňa Klubových dní. Ďakujeme všetkým za aktívnu účasť.

Víťazi jednotlivých kategórií:

trieda mladých : VALDEZ VIKRAM Gangkar - V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2018

trieda stredná : AKIM Djomo Gangri Tonya - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2018, BOB

trieda otvorená: Nandari´s ORION - V1, CAC

trieda šampiónov:  AZDAR Kalsang stag - V1, CAC

trieda veteránov: Nandari´s HRIDAYESH - V1

trieda dorastu: GUINEVERE Bubbledog - VN1

trieda mladých: VAYA SAKYA Gangkar - V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy 2018, Junior BOB

trieda stredná: ASIA Djomo Gangri Tonya - V1, CAC

trieda otvorená:  Amaruq Chimo DHANGADI - V1, CAC

trieda šampiónov: CASSIE Vládce noci - V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2018, BOS

trieda veteránov : MOGWAI Gangkar - V1

V záverečných súťažiach sa stal najkrajším párom: CARU AKIM Vládce noci x TONYA Gangkar a najkrajšou chovateľskou skupinou CHS GANGKAR.

Srdečne gratulujeme!