2014 KV Mojmírovce

1. Klubová výstava - 23.3.2014 Mojmírovce
  2. Povýstavný katalóg KV Mojmírovce 23.3.2014 + fotogaléria

Klubová výstava - 23.3.2014 Mojmírovce

Podpredseda klubu pán Jozef Kosiba sa ujal úvodného slova a srdečne privítal všetkých prítomných, ako aj rozhodcu pána Tibora Havelku (SK), ktorého už z niekoľkých výstav poznáme a aj teraz prijal ponuku na posudzovanie.

Krásny pohár a diplom bol odovzdaný novému Klubovému Junior šampiónovi psíkovi Xavier Henriet´s garden. Srdečne gratulujeme!!!

Z prihlásených 36 jedincov sa súťaží napokon zúčastnilo 32, z toho tri rozkošné šteniatka. Snáď ich viac uvidíme na jesennej výstave. Pán Havelka posudzoval v svižnom tempe a ako sme u neho zvyknutí, jasne a zreteľne zhodnotil každého psíka tak, že každému bolo zrejmé, prečo v danom čase a konkurencii rozhodol tak, ako rozhodol a s prehľadom určoval poradie v jednotlivých kategóriách.

Veľké poďakovanie patrí štedrým sponzorom, ktorí prispeli k pekným cenám v podobe krmiva pre psíkov – hlavný sponzor výstavy firma GILTRADE, s.r.o. – dovozca krmív pre psov značky Barking Heads a originálu  krásneho obrazu od pána Jozefa Anovčina.

Best of Breed - Bral Ma Ajaya Gangpori

Podrobné výsledky nájdete v povýstavnom katalógu, ale radi spomenieme aspoň tých najlepších:

trieda dorastu : PALDEN KHAN Gangkar, VN1, majiteľ: Paľko Juraj, Ing.

trieda mladých : Y-DALOU Henriet´s garden, V1, CAJC, Klubový víťaz mladých 2014 , majiteľ: Vojtašová Henrieta

trieda stredná : AATAMAN Thangpo Melche, V1, CAC, Klubový víťaz 2014 , BOS, majiteľ: Kováč Andrej, Mgr.

trieda otvorená : BYRON Vietor z Tibetu, V1, majiteľ: Martinek František

trieda šampiónov : MINGYAR Gangkar, V1, CAC, majiteľ: Fašung Marína

trieda šteniat : RIA Gangkar, VN1, majiteľ: Hudcovicová Martina

trieda mladých : VIVA VICTORIA Made in Tibet, V1, CAJC, Klubový víťaz mladých 2014 , majiteľ: Lembas Bartlomiej