2018 KV Krajné

1. Klubová výstava 18.3.2018 Krajné
  2. Povýstavný katalóg

Klubová výstava 18.3.2018 Krajné

Tituly a čakateľstvá: CAJC, CAC, Klubový víťaz mladých, Klubový víťaz, Junior BOB, BOB, BOS

Miesto konania: Dubník I, Stará Turá

Posudzovateľ: pán Christofer Habig (Nemecko)

Pán posudzovateľ nám zaslal aj svoje hodnotenie výstavy, kde vysoko ocenil kvalitu našich tibetských dôg a vyslovil niekoľko osobných postrehov k budúcnosti nášho plemena. Môžete si ho prečítať tu . V Nemecku je totiž dobrým zvykom posudzovateľov, zverejniť svoj osobný pohľad na výstavu.

Ďakujeme srdečne hlavnému sponzorovi výstavy firme GILTRADE, s.r.o . – dovozcovi ultraprémiových krmív pre psov značky Carneeval - www.e-granule.sk .

Ďakujeme aj za hodnotné ceny - krásne poháre, nádherné kokardy a hračky pre šteniatka. Ďakujeme aj pánovi posudzovateľovi za krásny originálny kekhor z jačej srsti, ktorý venoval najlepšej sučke výstavy.

Ďakujeme všetkým za účasť, ako aj pomoc pri organizácii výstavy a vo výstavnom kruhu.

Na klubovú výstavu bolo prihlásených 56 jedincov. Podrobné výsledky nájdete v povýstavnom katalógu, zároveň gratulujeme týmto víťazom tried:

trieda šteniat: VIJAY BUDDHA Gangkar - VN1

trieda mladých : ASLAN Djomo Gangri Tonya - V1, CAJC, Klubový víťaz mladých 2018, Junior BOB

trieda stredná: UMANG CONGHO Altan-Corgo - VD1

trieda otvorená: U-CANG LAMA Gangkar - V1, CAC, Klubový víťaz 2018, BOB

trieda šampiónov:   JAMAL Gonkhang - V1, CAC

trieda veteránov: Nandari´s HRIDAYESH - V1

trieda šteniat: VAYA SAKYA Gangkar - VN1

trieda mladých: WIKKISHU Altan-Corgo - V1,---

trieda otvorená: Khyunglung Ngulkhar´s ARANYANI - V1, CAC

trieda šampiónov: TONYA Gangkar - V1, CAC, Klubový víťaz 2018, BOS

trieda čestná:  RIA Gangkar - V1

trieda veteránov: KAILA DEKYI Gangkar - V1

V záverečných súťažiach sa stal najkrajším párom: U-CANG LAMA Gangkar + KAILA DEKYI Gangkar a najkrajšou chovateľskou skupinou CHS GANGKAR .

Všetkým srdečne gratulujeme!